جابجایی درخت ازگیل

 بهترین فصل جابجایی درخت ازگیل

بهترین فصل جابجایی درخت ازگیل در اسفند ماه بعد از یخبندان است. بهتر است برای جابجایی درخت ازگیل از پیمانکار جابجایی درخت کمک و مشاوره بگیرید، یکی از علل آن ریشه ی عمیق این درخت می باشد. افراد آماتور ممکن است در اندازه گیری ریشه درخت ازگیل اشتباه کرده و به درخت آسیب وارد کنند.
برای جابجایی درخت ازگیل می توانید از پیمانکاران جابجایی درخت، شرکت نهالستان نصیری کمک بگیرید.
نکات مهم در جابجایی درخت ازگیل
با شناخت شرایط محیطی سازگار با درخت ازگیل می توانید محل مناسب برای جابجایی درخت ازگیل را مشخص کنید. برای جابجایی درخت ازگیل بهتر است جنس خاک، رطوبت هوا، نور و دمای محیط مورد نظر را بررسی کنید تا درخت ازگیل در شرایط مناسب رشد کرده و دچار آسیب نشود.
 

شرایط مناسب برای جابجایی درخت ازگیل


شرایط اکوسیستمی مناسب برای جابجایی درخت ازگیل به شرح زیر است :
 • مناطق نیمه خشک برای جابجایی درخت ازگیل مناسب نیست، خشکی هوا، نبود رطوبت هوا و گرما در مناطق نیمه خشک مانع رشد درخت ازگیل می شود.
 • درخت ازگیل بهتر است به منطقه ی جابجا شود که میزان باران سالانه آن مناسب باشد.
 • میزان آب مورد نیاز درخت ازگیل را سن درخت تعیین می کند، در صورتی که درخت یک یا دو ساله باشد برای قوی شدن ریشه درخت بهتر است هر هفته آبیاری انجام شود.
 • نور مورد نیاز درخت ازگیل، این درخت به نور فراوان نیاز دارد، روزانه ۵ تا ۶ ساعت نور مستقیم برای این گیاه کافی است.
  اگر نور درخت ازگیل مناسب نباشد ممکن است دچار بیماری های زنگ و سفیدک پودری شود.
 • دمای قابل تحمل برای درخت ازگیل، درخت ازگیل در فصل زمستان هنگامی که در خواب زمستانی به سر می‌برد می تواند تا دمای ۲۸- درجه سانتی‌گراد را تحمل کند.
  در زمستان وجود بادهای شدید باعث خشک شدن شاخه های درخت ازگیل می شود.
 • خاک مناسب برای درخت ازگیل، خاک زهکشی شده و شامل خاکبرگ می باشد. در صورتی که خاک منطقه آهکی و یا خاک سنگین باشد رشد درخت ازگیل را متوقف می کند.
 • کوددهی بیش از حد برای هیچ گیاهی مناسب نیست در مورد درخت ازگیل باعث کاهش گلدهی می شود.
 • درخت ازگیل اگر از نوع پیوندی باشد بعد از ۴ سال بار می دهد در غیر این صورت باید علت آن بررسی شود.
 

هزینه جابجایی درخت ازگیل ( شرکت جابجایی درخت)


قطر درخت که نشان دهنده‌ی سن درخت است، تعداد درخت های و.... عوامل تعیین کننده ی هزینه ی جابجایی درخت ازگیل می با‌شد، قبل از هر چیز برای جابجایی درخت ازگیل باید از مکان شما دیدن و شرایط محیطی بررسی شود.
برای این کار می توانید از شرکت نهالستان نصیری که در زمینه ی جابجایی درخت تجربه دارد کمک و مشاوره بگیرید. پیمانکاران جابجایی درخت آماده ی خدمات به شما عزیزان هستند